fbpx
вто. Јул 7th, 2020

Скопје1.мк

види, слушни, прочитај

Над стотина килограми дрога запленета во Охрид

Во полициска акција синоќа во Охрид запленета е над стотина килограми опојна дрога.

Наскоро повеќе …

фото: Архива