fbpx
пон. Авг 3rd, 2020

Скопје1.мк

види, слушни, прочитај

(ВИДЕО) Треска во саботната вечер со Гордана Силјановска Давкова

Професорката Гордана Силјановска Давкова, носител на листата во првата изборна единица на ВМРО-ДПМНЕ, на социјалната мрежа Фејсбук објави видео како танцува.

Под видеото таа напиша: „Треска во саботната вечер. Треба да се најде време и за себе!“.

Saturday night fever

Saturday night fever- треба да се најде време и за себе.Следете ме и на ТикТок.@gogatiktoks

Geplaatst door Проф.д-р Гордана Силјановска Давкова op Zaterdag 4 juli 2020