fbpx
пон. Мар 1st, 2021

Скопје1.мк

види, слушни, прочитај

23-годишен струмичанец силувал малолетно девојче

На 01.08.2020 во 06.00 часот во СВР Струмица, 40 годишна жителка од струмичко село пријавила дека С.К. (23) извршил обљуба врз нејзината малолетна ќерка. Се преземаат мерки за расчистување на случајот.