fbpx
пет. Сеп 25th, 2020

Скопје1.мк

види, слушни, прочитај

ФОТО: Страотна несреќа пред Стража!

“Пред Стража. Возете колку што ви е личниот лимит никогаш не го надминувајте,загрозувате туѓи животи,нечиви родители,браќа,сестри!!! Типов претекнувајќи ме не успеа да се врати во своја лента и удри директно во кола од спротивен правец. Фала на Господ немаше сериозно повредени”, пишува еден од учесниците.