fbpx
чет. Окт 1st, 2020

Скопје1.мк

види, слушни, прочитај

Скопје1.мк

Политичката партија Интегра и нејзиниот лидер Љупчо Ристовски најавија тужба против лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски доколку за 24 часа...

Судијката Елена Илиевска-Јосифовиќ која досуди условна казна за шоферот кој усмрти човек и неродено бебе, својата популарност ја стекна во...