fbpx
чет. Окт 1st, 2020

Скопје1.мк

види, слушни, прочитај

Скопје1.мк

Екипите на Град Скопје денеска почнаа градежни активности за реконструкција на булеварот Александар Македонски во Гази Баба, на потегот од...

Претседателот на Основниот кривичен суд во Скопје Иван Џолев најавува дека ќе собере информации за случајот со условната казна за...