fbpx
вто. Авг 11th, 2020

Скопје1.мк

види, слушни, прочитај

Скопје1.мк

Претседателот на Република Македонија, Ѓорге Иванов, на почетокот на работната посета на САД, одржа предавање на Државниот универзитет Вејн во...