саб. Окт 19th, 2019

Скопје1.мк

види, слушни, прочитај

Скопје 1

Потпретседателот на ВМРО ДПМНЕ Александар Николоски гостувајќи во емисијата „Само Интервју“ на „Канал 5“ „За масовното прислушување претходната влада понесе...

Со скриена игра и организирано дејствување, поврзано со изградбата на хотел Мериот-Градска куќа-Офицерски дом на плоштадот „Македонија“ во Скопје, некој...

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Close