fbpx
саб. Ное 28th, 2020

Скопје1.мк

види, слушни, прочитај

Скопје 1

Целосно издиша хистеријата заснована на лаги и невистини што ја ширеше антиевропското ДПМНЕ. Едвај 200 членови го поддржаа губитникот Мицкоски. Граѓаните покажаа...

Бугарската вицепремиерка и министерка за надворешни работи Екатерина Захариева со свој став се огласи на социјалните мрежи во врска со...

Вечерва во Централниот дневник на телевизија Алфа свое гостување имаше Владимир Ѓорчев, член на ИК на ВМРО-ДПМНЕ. При своеото гостување...