пон. Дек 9th, 2019

Скопје1.мк

види, слушни, прочитај

Скопје 1

Власта продолжува со самоволието и спроведувањето штетни политики со единствена цел, Зоран Заев да ја зачува својата фотелја на Илинденска...

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com