fbpx
вто. Сеп 29th, 2020

Скопје1.мк

види, слушни, прочитај

Видео и Фото

Возилата за брза помош на Здравствен дом и возилата од Општа болница од Охрид со свирење и ротација на светло...

„Додека сте насекирани за Бејрут: Во ОХИС има 14 тонска цистерна со винил хлорид која стои така непроверена и оставена...

Охридската чаршија денеска е преполна со посетители од другите градови, кои вчера избегаа од другите градови каде е прогласен карантин...

Уапсените полицајци во кратовското село Куклица кои правеле забава, не ги почитувале мерките за заштита од коронавирусот, констатираат од МВР....