fbpx
сре. Јул 1st, 2020

Скопје1.мк

види, слушни, прочитај

Видео и Фото

Заменик-министерот Цветан Трипуновски во интервју за „А1он“ објаснува дека не згрешил ниту, пак, некој од неговата партија го искарал по...

Амбасадорката на САД во земјава, Кејт Мери Брнс, преку „Твитер“ објави дека одржала продуктивна средба со независната пратеничка група на ВМРО-ДПМНЕ...

Членот на ВМРО ДПМНЕ кој е дел и од програмата „Македонски Концепт“ тврди дека поранешниот директор на тајната полиција Сашо...