вто. Ное 19th, 2019

Скопје1.мк

види, слушни, прочитај

Видео и Фото

Јово Вангеловски два мандати по ред е претседател на Врховниот суд. Првпат беше избран во 2008 година, само неколку месеци...

Градоначалникот на Општина Охрид, Константин Георгиевски заедно со Противпожарната бригада излезе на терен над селата Косел и Опеница, каде од вчеравечер...

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Close