пон. Сеп 16th, 2019

Скопје1.мк

види, слушни, прочитај

Коментари

По демантирањата од премиерот Зоран Заев за тврдењата на Антонио Милошоски, се огласи пратеникот од ВМРО-ДПМНЕ. Заев денес се обиде...

Универзитетскиот проф.д-р Темелко Ристески на социјалната мрежа фејсбук објави коментар под наслов:   АРАМИИТЕ НЕ САКААТ ПРАВНА ДРЖАВА. Еве што напиша Ристески:...

ФБ статус на претседателот на ВМРО ДПМНЕ, Христијан Мицкоски: Денес на 2 764 метри надморска висина, врвот Кораб највисокиот во...

По повод 8 ми септември денот на независноста на земјава, преку својот фејсбук профил се огласи екс премиерот кој е...

фејсбук статус на Проф.д-р Гордана Силјановска Давкова: Да ни е вечен „ 8-МИ Септември“, Денот на Суверена и Независна Република Македонија!...

ФБ статус на новинарот Бранко Героски: Колку што знам јас, Бекам не украл од УБК компромитирачки снимки на познат скопски...

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Close