fbpx
пон. Авг 10th, 2020

Скопје1.мк

види, слушни, прочитај

Коментари

Поранешниот советник на министерот Тевдовски Бранимир Јовановиќ на Фејсбук споредува како другите земји се справиле со кризата предизвикана од ковид-19...

ФБ статус на професорката Мирјана Најчевска: -Просечната плата во Исланд е 4300 ЕВРА. Просечна плата во Македонија е 550 ЕВРА....

Портпаролот на ВМРО-ДПМНЕ Димче Арсовски преку статус на Фејсбук му упати порака на поранешниот градоначалник на Аеродром Ивица Коневски. Добро...

Препукувањата меѓу министерот за здравство, Венко Филипче и директорот на Центарот за јавно здравје-Скопје, Арбен Зибери и натаму продолжуваат. Откако...

Министерот Наќе Чулев вечерва преку социјалните мрежи објави статус за ситуацијата со коронавирусот и со низа обвинувања за власта. Тој...