fbpx
пон. Авг 10th, 2020

Скопје1.мк

види, слушни, прочитај

Коментари

ФБ статус на Ирена Стериовска, граѓански активист: Правосудне пичкематерине Глупост е да се каже дека после оваа пресуда е вратена...

Антонијо Милошоски, висок функционер на ВМРО-ДПМНЕ  денес објави пост каде што посочи дека претседателот Стево Пендаровски, заради неговото другарување со...

Денешната прес конференцијата на Претседателот Пендаровски ја погледнав во целост и во неколку точки ќе го сублимирам моjот став по...

ФБ статус: Тоа што Мицкоски и Андоновски најавуваат дека ќе ја платат казната што загрозувале јавно здравје е минорно во...