fbpx
пон. Авг 10th, 2020

Скопје1.мк

види, слушни, прочитај

Коментари

„Христијан Мицкоски, снимен како влегува во затворениот и забранет дел во кафеаната ,,Чардак". Без маска. Пред инцидентот со Пазарна инспекција, спречена...

Градоначалникот на Скопје, Петре Шилегов одговори на прозивката од советничката група од ВМРО ДПМНЕ: Тој на ФБ пишува: -Во врска...

ФБ статус на лидерот на „Македонски концепт“ Петар Богојески. Богојески својата објави ја наслови: Доста трпиме! Во продолжение пишува: Бројката на...

Антонио Милошоски објави видео со лидерот на СДСМ, Зоран Заев, од гостување во телевизија. Тој над видеото напиша: Пред само...

Бројките на новозаболени лица кои ги бележиме деновиве се директна последица од неработењето, популизмот и партиското профитерство на техничкиот министер...

Утрово се сретнав со семејството на Емилија Динева и градоначалникот на општина Дојран Анго Ангов. На семејството им изразив најголема...