fbpx
вто. Авг 11th, 2020

Скопје1.мк

види, слушни, прочитај

Коментари

Експратеничката од ВМРО-ДПМНЕ, Нола Исмајлоска-Старова, за „Макфакс“ вели дека не се кае што гласала за отпочнување на процесот за уставни...