fbpx
вто. Авг 4th, 2020

Скопје1.мк

види, слушни, прочитај

Политика

Претседателот на државата Стево Пендаровски е подготвен да донесе нова одлука за прогласување на вонредна состојба на територијата на цела...

Anketi.mk објави истражување на рејтингот на политичките партии реализирано во периодот од 25 мај до 5 ти јуни. Анкетата е...