пон. Окт 14th, 2019

Скопје1.мк

види, слушни, прочитај

Политика

Надлежен јавен обвинител од Основното јавно обвинителство за гонење на организиран криминал и корупција донесе Наредба за спроведување на истрага...

Бизнисменот Фијат Цановски и сопственикот на комплексот „Космос“, на денешното рочиште за случајот „Т.Н.Т.“ на СЈО, пред судот кажа дека...

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Close