вто. Ное 19th, 2019

Скопје1.мк

види, слушни, прочитај

Политика

Костадин Костадинов, портпарол и пратеник на СДСМ одговарајќи на новинарско прашање за прекината расправа за пописот што е во Комисијата...

Квази мерката зелена нафта на Зоран Заев е уште една неефективна популистичка мерка, од која земјоделците нема да имаат никаква...

Ја информираме јавноста дека синоќа во доцните вечерни часови со знаење на Зоран Заев од Бугарија преку граничниот премин „Ново...

Податоците од Министерството за финансии за извршување на буџетот за првата половина од годинава покажуваат дека Македонија е далеку од...

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Close