саб. Окт 19th, 2019

Скопје1.мк

види, слушни, прочитај

Република

Потпретседателот на ВМРО ДПМНЕ Александар Николоски гостувајќи во емисијата „Само Интервју“ на „Канал 5“ „За масовното прислушување претходната влада понесе...

Со скриена игра и организирано дејствување, поврзано со изградбата на хотел Мериот-Градска куќа-Офицерски дом на плоштадот „Македонија“ во Скопје, некој...

Надворешната канцеларија за криминалистички работи Берово поднесе кривична пријава против А.Б.(57) од с.Смојмирово, беровско, поради постоење основи на сомнение за...

Денес, Генералниот секретар на ВМРО-ДПМНЕ Игор Јанушев заедно со Потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ Владо Мисајловски и Советникот за меѓународна политика Стефан...

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Close