fbpx
вто. Мај 26th, 2020

Скопје1.мк

види, слушни, прочитај

Република

Младите се нашата најголема вредност, нашата иднина. До мене гледам сила која е суштината по која сме различни од другите....

Горан Момировски, портпарол на изборниот штаб на кандидатката за претседател Гордана Сиљановска-Давкова, изјави дека замената на единствениот матичен број на...