fbpx
вто. Мај 26th, 2020

Скопје1.мк

види, слушни, прочитај

Република

Универзитетскиот професор Љубомир Фрчкоски, за вчерашната „24 Анализа“ во краткиот коментар не ја негираше автентичноста на денеска објавената бомба со неговиот разговор...