fbpx
вто. Мај 26th, 2020

Скопје1.мк

види, слушни, прочитај

Република

СДСМ и Константин Георгиески ја потценуваат интелигенцијата на охриѓани. Злоупотребата на државни ресурси во изборната кампања за Георгиески стана навика....