fbpx
вто. Мај 26th, 2020

Скопје1.мк

види, слушни, прочитај

Република

Отвораме уште еден штаб за идниот претседател на Република Македонија професорката Гордана Силјановска Давкова, истакна Христијан Мицкоски, Претседател на ВМРО-ДПМНЕ....

СВР Куманово, до надлежното јавно обвинителство поднесе кривична пријава против Л.Х.(44) од Народна Република Кина, со живеалиште Кралство Шпанија, В.В.М.(54)...