вто. Ное 12th, 2019

Скопје1.мк

види, слушни, прочитај

Република

Сообраќајот на државните патишта се одвива по суви коловози. ЕВН известува дека од 03.10.2018 година, напојувањето  на тунелите на патот...

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Close