саб. Дек 14th, 2019

Скопје1.мк

види, слушни, прочитај

Република

Централното Претседателство на Демократската Унија за Интеграција на денешната седница ги разгледуваше актуелните состојби настанати по одржувањето на консултативниот референдум...

Преку криминалното владеење Груевски и ВМРО-ДПМНЕ вршеа притисок врз администрацијата, а денес институциите работат професионално и ЕУ констатира напредок, велат...

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com