fbpx
чет. Авг 13th, 2020

Скопје1.мк

види, слушни, прочитај

Република

Додека цела Македонска јавност еден месец очекуваше одговор од обвинителството, за причините поради кои се случи автобуската несреќа кај Ласкарци,...