пон. Окт 14th, 2019

Скопје1.мк

види, слушни, прочитај

Република

Претседателот на австрискиот Парламент Волфганг Соботка ја поддржува европската интеграција на Северна Македонија, Албанија и целиот Западен Балкан и смета...

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Close