вто. Ное 19th, 2019

Скопје1.мк

види, слушни, прочитај

Свет

Неприлагодена брзина кон условите на патот, најверојатно е причината за сообраќајната несреќа на патот Лесковац-Ниш во која македонски автобус излета...

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Close