нед. Ное 17th, 2019

Скопје1.мк

види, слушни, прочитај

Свет

Пратеникот на грчката владејачка партија Сириза Петрос Константинеас бил нападнат и одведен во болница поради повреди кои, како што изјави...

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Close