саб. Фев 29th, 2020

Скопје1.мк

види, слушни, прочитај

Свет

Американска агенција, одговорна за безбедноста на комуникациите во Белата куќа, соопшти дека броевите за социјално осигурување и другите лични информации...

Бугарскиот премиер Бојко Борисов денешната средба со министрите ја започна нервозно и луто. Тој веднаш штом започна состанокот кажа дека дознал...