пон. Окт 14th, 2019

Скопје1.мк

види, слушни, прочитај

Свет

Во местото Дурмитор, Црна Гора, денеска падна првиот снег, а температурите се спуштиле под нулата. На видето кое ги освои...

Хрватската претседателка Колинда Грабар Китаровиќ денеска ја официјализираше својата кандидатура за втор претседателски мандат, а кампањата ќе ја води под...

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Close