пон. Окт 14th, 2019

Скопје1.мк

види, слушни, прочитај

Скопје

Демолирањето на споменикот на децата бегалци, жртви на егзодусот врз македонците во Граѓанската војна во Грција во паркот „Жена  борец“...

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Close