пон. Сеп 16th, 2019

Скопје1.мк

види, слушни, прочитај

Скопје

Продолжуваат разговорите на Владата со претстваниците од опозициската БЕСА од албанскиот блок за обезбедување двотретинско мнозинство за уставните измени. На...

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Close