нед. Јан 26th, 2020

Скопје1.мк

види, слушни, прочитај

Скопје

За три недели завршува јавниот повик за доставување на понуди за давање под закуп на земјоделско земјиште во државна сопственост...

Претседателот на Владата на Република Македонија, Зоран Заев, се сретна со амбасадорот на ЕУ во Македонија, Самуел Жбогар. На средбата...

ЕВН Македонија известува дека поради планирани зафати на електро дистрибутивната мрежа на ден 19.12.2018 година, без напојување со електрична енергија...

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com