нед. Јан 26th, 2020

Скопје1.мк

види, слушни, прочитај

Скопје

Премиерот Зоран Заев во име на Владата на Република Македонија денеска го потпиша Меморандумот за соработка со Канцеларијата за услуги...

Вчера, Народната банка на Република Македонија (НБРМ) и Македонската банкарска асоцијација (МБА) склучија меморандум за соработка во сферата на финансиската...

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com