нед. Дек 8th, 2019

Скопје1.мк

види, слушни, прочитај

Скопје

Клиниката за гинекологија и акушерство во Скопје синоќа останала без струја, јавува ТВ Алфа утрово, откако дошло до прекин на електрична енергија...

Преку социјалните мрежи јавноста дозна за нов инцидент опасен по животната средина. Како што соопштија инспекторите од Град Скопје , солна...

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com