чет. Сеп 19th, 2019

Скопје1.мк

види, слушни, прочитај

Скопје

Во близина на скопско Арачиново доцна вечерва избувна пожар. На местото каде избувна пожарот пристигнаа екипи на противпожарната бргида, но...

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Close