нед. Дек 8th, 2019

Скопје1.мк

види, слушни, прочитај

Скопје

Под слоганот #ЗеленаРеволиција, домашната иницијатива Fridays for future за 29 ноември (петок) најави нов марш за чист воздух, кој треба да...

Дали некој ќе одговара за направената штета во МНТ за време на роденденската забава за навивачите на фудбалскиот клуб Шкупи.  Владата формираше работна...

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com