fbpx
вто. Авг 11th, 2020

Скопје1.мк

види, слушни, прочитај

Актуелно

Вицепремиерот на Бугарија, Красимир Каракачанов, во интервју за Канал 5 истакна дека Бугарија секогаш ја поддржувала Македонија и тоа не...

Делови од човечки тела, натрупани во фрижидер, биле откриени во рација на ФБИ во сојузната американска држава Аризона. Како што...