fbpx
вто. Јул 7th, 2020

Скопје1.мк

види, слушни, прочитај

Избори 2020

Синоќа претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски гостуваше во „360 степени“ при што посочи дека ултиматумите ќе потсетуваат на предавството и...