fbpx
чет. Окт 1st, 2020

Скопје1.мк

види, слушни, прочитај

Избори 2020

Кирил Пецаков, дипломиран стоматолог, а за кратко време и до специјализација. Вработен во Здравствен дом во итната стоматолошка служба. Среќно...

Коалиција „Можеме“ е вистинскиот предводник на патот кон подобра иднина, за нас и идните генерации! Покажавме дека сакаме и умееме...

Заштитата на здравјето на граѓаните е прв и најважен приоритет за ВМРО-ДПМНЕ. Фокусот во здравството мора да го ставаме подеднакво,...

Денеска сме овде заедно со жителите на Крива Паланка, практично е претпоследен ден од кампањата за предвремените парламентарни избори. Денеска завршуваме...