пон. Авг 19th, 2019

Скопје1.мк

види, слушни, прочитај

Слајдер

Нема договор помеѓу власта и опозицијата за Законот јавното обвинителство. Според пратеникот Антонио Милошоски на прес-конференцијата по средбата во Министерството...

Close