саб. Дек 7th, 2019

Скопје1.мк

види, слушни, прочитај

Слајдер

Мицкоски за најавата за ветинг во судството: Нема реторички да го третирам зборот ветинг затоа што ми делува симпатично туку...

Надворешната канцеларија за криминалистички работи Кратово поднесе кривична пријава против С.Т.(47) и К.Н.(35), двајцатаод Куманово,поради постоење основи на сомнение за...

Во организација на Асоцијацијата на финансиски друштва на Северна Македонија, денеска се одржа презентација на статистичките податоци и резултатите од...

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com