пон. Фев 24th, 2020

Скопје1.мк

види, слушни, прочитај

Слајдер

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ најави дека ќе достават девет забелешки за Законот за јавно обвинителство. Тој нагласи дека сакаат квалитетен закон...

Премиерот  на Република Северна Македонија, Оливер Спасовски денеска прими Делегација на Здружение на судии предводена од претседателот на здружението д-р...