пон. Дек 9th, 2019

Скопје1.мк

види, слушни, прочитај

Uncategorized

Претседателот на Владата на Република Северна Македонија Зоран Заев вечерва имаше свое обраќање на духовната академија во чест на празникот...

Македонската полиција од утрово спроведува голема акција во скопскиот регион која ги опфача селата Грчец и Арачиново.  Од полицијата сеуште...

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com