Свет

Убиство среде улица во Србија – незапаметена трагедија утринава

Во местото Ночај покрај Сремска Митровица утринава се случило незапаметено убиство среде улица.

76-годишниот Милорад И. со нож го прободел 56-годишниот Миодраг И., а набрзо бил уапсен како осомничен за ова убиство. Тој убиениот Милорад го нападнал со нож и му го исекол вратот.

Ранетиот Милорад им подлегнал на повредите и починал во болница.

Кликни за да коментираш

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

На почеток