саб. Окт 19th, 2019

Скопје1.мк

види, слушни, прочитај

(ФОТО) Со автомобил влетал во оградата во парк за миленици

Дел од оградата е уништена во паркот за миленици спроти Веро 2 во населбата Козле, откако вчеравечер некој на местото влегол со автомобил

Загрижени граѓани кои таму ги изнесуваат своите миленици се обиделе да го контактираат градоначалник Петре Шилегов, но, тврдат, и покрај тоа што ја видел пораката, не одговорил на пораката, која била дали оградата ќе се санира?

 

 

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Close