fbpx
саб. Мај 30th, 2020

Скопје1.мк

види, слушни, прочитај

Пукање во Прилеп, пронајдени две мртви тела

Утрово пукање во Прилеп. Во семејна куќа пронајдени се две мртви тела. Се работи за две жени од кои едната неофицијално е сопруга на убиецот.

Неофицијално повредено е уште едно машко лице кое сеуште се бори за живот.

фото: Архива